PROGNOS Frekans Sistemi

Home / PROGNOS Frekans Sistemi

PROGNOS Sistemi uzayda uzun süre kalacak olan astronotların enerjitik durumları hakkında kesin ve pratik bilgiler alınabilmesi amacıyla tasarlanmış  enerji meridyen sistemini esas alan bütüncül meridyen tanı ve terapi sistemidir.
kısa zaman sürecinde kan almadan, radyolojik teknik yapmadan Enerji kanalları olan meridyen yolları hakkında değerli bilgileri edinme avantajına sahiptir.

PROGNOS’un çalışma sistemi maddeler ve organizmalardan yayılan elektro manyetik salınım frekanslarının ölçümü üzerine şekillendirilmiştir. İnsan organizmasındaki trilyonlarca hücrenin tamamı kendi frekansında titreşir. Bütün bu titreşimlerin toplamı kişinin genel frekans spektrumunu belirlemektedir. İnsan organizmasının yaydığı farklı elektromanyetik frekanslar ise kişinin bireysel frekans alanını oluşturur.
Bütüncül doğu tıbbı ve modern tıbbın birleştiği bu sistemde, biomanyetik alandaki bozulmaların oluşmadan tespit edilmesi temel amaçtır.

      PROGNOS Frekans Sistemi Nedir? 

Sağlığımızı belirleyen temel faktörler olan organlar, patojenler ve gıdalar gibi her nesnenin kendine özgü bir frekans aralığı vardır. PROGNOS Sistemi’nde kayıtlı olan bu frekanslar, analizlerle sağlıklı ve sağlıksız organ arasındaki enerji farklarını tespit etmeyi mümkün kılmaktadır. Frekans tanı terapi sistemleri frekans düzenini bozan elektromanyetik yabancı frekansları belirler. Sistem, bu yabancı frekansları tersine çevirip hastanın vücuduna bir manyetik alan olarak geri gönderilir.

PROGNOS  Sistemi, ağrısız bir analiz ile bedenin enerjitik eterik durumu enerji meridyen yollarının tespitiyle dijital ortama aktarılmaktadır. Hücrelerden beyine giden sinyallerin ölçülmesi ve kayıda alınması esasına dayanan ve geleceğin teknolojisinden bir kesit olarak değerlendirilen bu sistem bedenin sinir sisteminden bilgileri alır ve kaydeder.

Sistem; meridyen yollarının tespiti ve karşılaştırmalı frekans analiz yöntemiyle eterik yapının durumu belirlenmektedir.

Sağlık Sorunlarının Ve Onların Günlük Hayatınızda Fiziksel Yansımaları Nelerdir?

hücrelerin dengelenmesiyle ciltte kolejen yapının değişmesi ile daha genç bir görünüme sahip olma.

kalp ve beyin dolaşımında artan oksijenlenmeyle göğüste oluşan basınç iskemik ağrıların kaybolması,beyindeki oksijenlenmenin artışıyla öfke kontrolünün sağlanması,derin uyku halinin gerçekleşmesi.

uçak ve araba yolculuklarıyla bedende biriken manyetik alanların deşarjı ile arınma ,bilgisayar, telefon , wifi gibi sistemlerin bedende yol açtığı elektro manyetik alanların temizlenmesiyle bedende biriken statik elektiriğin boşaltılması

beden yağlanmasının azaltılması ve metabolizmanın hızlanmasıyla kilo kontrolü kolaylaşırken, bağışıklık sistemi güçlenerek hastalıklara karşı daha dirençli bir yapı sağlanması.

bedenden toksik maddeler temizlendikçe sabahları yenilenmiş olarak uyanma ve gün boyu tükenmeyen enerji.

doğru akış içinde olan meridyen sistemi sayesinde sezgilerin güçlenmesi, rüya kalitesinin artışı

kök çakra enerji merkezi dengelendiğinde yaşama bağlılık enerjisi ve insanlarla olan ilişkinin güçlenmesi. Taç çakranın dengelenmesiyle ruhani güçlerin artışı, kalp çakranın dengelenmesi ile daha hoşgörülü ve sevecen bir yapıya sahip olma. Boğaz çakranın dengelenmesi ile iletişim gücünün ve ifade edebilme yeteneğinin artması. Solar Plexsus çakrasıyla irade gücünün dengelenmesi

bedendeki temel programın değişmesiyle organların kendini yenileme hızı artıp ve yaşlanma süreci etkili bir şekilde yavaşlaması.

hücre içi haberleşme kalitesinin artmasıyla kilo kontrolü ve ağrı sağaltımı kontrolü güçlenmesi

beden de dolaşan chi yaşam enerjisinin artışıyla bio enerji ve şifa gücünün artışı

beden titreşimi yükseldikçe özgüvenli, cazibeli, dikkat çekici bir kişilik görüntüsüne sahip olma.

Özetle; PROGNOS Sistemi insanlarda ortaya çıkan enerjisel dengesizlikleri, stresi ve dolayısıyla buna bağlı oluşan sorunlarını dengelemede destek ve tamamlayıcı olan ileri teknoloji ile çalışan bir bütünsel dengeleme sistemidir.