HAKKIMIZDA

Home / HAKKIMIZDA

Prognos Terapi Merkezi Hakkında

Holistik (bütüncül) yaklaşım insan sağlığını beş ayrı bedende ele alır; fizyolojik beden, enerjik beden, bilişsel beden, bilinçaltı beden ve ruhsal bedendir. Hastalıklar bu bedenlerdeki düzensizlik sonucu ortaya çıkar.

Hedef, her bir beden içinde bütünlük oluşturmak ve aralarındaki dengeyi sağlamak olmalıdır. Sistemlerin her birinin sağlıklı biçimde çalışması, ideal sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede, kendinizi çağın önemli hastalıklarından koruyabilir ve kalıcı bir sağlığa kavuşabilirsiniz.

PROGNOS Frekans Sistemi  ile Terapi, Meridyen Analizi ,Elektro Homeopathy ve Bireysel Tamamlayıcı Seanslar  gibi birey odaklı terapi yöntemleriyle danışanlarımızın sadece geçici bir süreyle değil, hayatlarının her alanlarında uzun süreli ve dengeli iyilik haline ulaşmalarını sağlamayı hedefliyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Prognos Terapi Merkezi “bütüncül koruyucu sağlık” sloganını esas olmak üzere sizler için hazırladığı kişiye özel programlar ile toplumu oluşturan ve oluşturacak bireylere, daha anne karnından itibaren sağlık bilinci ve sağlık kazandırarak, sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmayı amaçlar.

Tüm dünyada yeni bir farkındalık bilinciyle sağlıklı ve uzun bir yaşama duyulan istek ve zarar vermeyen doğal terapilere yöneliş, toplumun güven duyacağı kurumlara gerekliliğini doğurmuştur. Bu bağlamda;  kurumumuz geliştirilen son teknolojik sistemler sayesinde kadim doğu tıbbı ve modern teknolojinin harmanlandığı bir yaklaşım ile, insan yaşamında hızlı bütüncül bir sağaltımı ve iyilik halinin oluşturulmasını hedeflemektedir.

Amacımız; Prognos Terapi Merkezi’nde ve sonrasında enerji düzeyinizi çeşitli terapi şekilleriyle arttırarak, günlük veriminizde ve konsantrasyonunuzda gözle görülür bir düzelme oluşmasına yardımcı olmaktır.

Farkındalığın kendi bedenimizi tanımakla başladığına inanıyoruz….

Sevgiler,
PROGNOS Terapi Merkezi ve Danışmanlığı